Już jutro

Dodano 2 listopada 2011, w Bez kategorii, przez agnieszek

ruszają krakowskie Targi:)

Ktoś się wybiera?? :)

Ja osobiście nie mogę się doczekać (jak bym miała co najmniej worek kasy do wydania, he he…)
i pewnie będę tam codziennie :) Na szczęście mamy z moim R. wejściówki na wszystkie dni, więc o tyle łatwiej, ale pewnie znów będę wychodzić z niedosytem!

 
Dzieciorki również ostrzą sobie zęby, Mała ma ambicję zdobyć autograf Maleszki, Jeremiasz pewnie znów przyrośnie do stoiska EGMONTU gdzie jest planowany pokaz gier planszowych. Mimo, że zakupowo wiele nie poszalejemy to i tak mam nadzieję, kilka fajnie spędzonych dni :) 

Otagowane:  

11 Responses to Już jutro

 1. helena pisze:

  w tym roku, pierwszy raz od lat, mnie nie będzie :-(
  praca!
  kup za mnie kilka książek, daję Ci błogosławieństwo :-)

 2. Żaneta pisze:

  Ja też się wybieram na targi… w końcu Święta niedługo więc coś może już się pod choinkę kupi ;) Na stoisko z planszówkami też zamierzam wpaść ..bo sama bardzo lubię planszówki :)
  A byliście kiedyś z Jerrym na Gralicji?? Polecam :)

 3. Żaneta pisze:

  Nie zdążyłam dopisać komentarza do poprzedniego postu o szkole ..bo zdążył się zahasłować wpis. więc dopiszę tutaj. Szkoda mi Jeremiasza, bo wiem jak to jest być „kujonem”… w klasie, gdzie jest moda na nieuczenie się. Jerry musi nauczyć się bronić siebie i swoich przekonań … i dobrze by było żeby miał grupę rówieśników poza klasą, w której będzie czuł się dobrze i na miejscu. A z klasą hmm dużo zależy od tego, jakie są, jakie mają priorytety dzieciaki z silną osobowością przywódczą. Przykładem dobrym na to jest moja szkoła. Dwie klasy równoległe, jedna z nich …moja … rok młodsi od Jerrego… W równoległej klasie króluje piłka nożna. Zaczynają się zaczepki,jakieś tarcia klubowe… A w mojej klasie silną osobowość mają tzw „mózgi”. Piłka owszem ale niekoniecznie, za to dobra książka, jakieś sensacyjne wiadomości … i chłoną … chłoną jak gąbka.U nas obciachem jest nieuczenie się …. Ehh szkoda, że Jerry nie trafił na taką klasę…

 4. Agnieszek pisze:

  helena – masz załatwione:)

  Żaneta – o Gralicji nigdy nie słyszałam, dzięki za info:)

  Notkę wrzuciłam do archiwum -Mały czasami zagląda do mojego kompa nie chciałam ryzykować..
  Jak chodzi o inną grupę rówieśniczą to Młody od tego roku zaczął chodzić na modelarnię i być może będzie z tego jakieś nowe fajniejsze towarzystwo..
  W szkole Jerrego obie klasy w roczniku mają takich swoich „liderów” i nie są to niestety liderzy mózgowcy:/
  Ale dzięki za głos w sprawie! :)

 5. kolorki pisze:

  Ja bym się wybrała, lecz;) za daleko;( no i worek kasy bym pewnie wydała;( a tu niestety nadeszły czasu nauczyć się życia taniej…:(

 6. Mama Misi pisze:

  Będę w sobotę od 10, planuję gdzieś do 14 szaleć. mam nadzieję na autograf Anny Ragde ni i na nową jej książkę, bo już myślałam, że będę musiała nauczyć się norweskiego, żeby poczytać.Może się spotkamy?

 7. agnieszek pisze:

  Mama Misi – kurcze, akurat jutro będę dopiero późnym popołudniem koło 17.00 :( Przed południem dzieciaki mają zajęcia i terapię więc nie damy rady. Szkooda…

 8. tuv pisze:

  oooo Egmontowskei gry są fajne:)))
  Sprzedajemy je,to mam możliwość pooglądania:)))

 9. Kasia pisze:

  Pochwal się wrażeniami i zdobyczami :-)

 10. kwiatkowska pisze:

  ekhm, znowu się widziałyśmy, ale nie zrobiłam „akuku, to ja!”. Wysiadałaś w piątek z młodymi z tramwaju nr 1 i w drodze na targi nie mieliście chyba najlepszych humorów. No i nie byłam pewna, jak J&J zareagowaliby, że obca baba zaczepia mamę i mówi, że czyta jej blog.
  Aha, możesz mnie znaleźć tu http://maskonur.blox.pl i tu http://b2krk.latte24.pl

 11. Agnieszek pisze:

  TUV :)

  Kasia – nie wyrabiam w czasie!

  kwiatkowska – no fakt, zadyma wisiała wtedy w powietrzu :D Ale spoko, można mnie zaczepiać przy obojgu, nie robi to na nich większego wrażenia a blogu od dawna wiedzą ;)
  idę poczytać co u ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS