Ech…

Dodano 26 listopada 2011, w Bez kategorii, przez agnieszek

Nie chce mi się pisać. 

Nie mam siły tworzyć kolejne notki w temacie około szkolnego bagna w klasie Jeremiasza a o niczym innym w tej chwili pewnie bym nie potrafiła. Dopóki sprawy się nie wyprostują -a zaczynają się powoli ocierać o szczebel kuratoryjny, nie umiem skierować swych myśli i emocji na nic innego. Przeraża mnie, ze muszę narażać moje dziecko na zderzenie z przemocą – fizyczną i werbalną, na kontakt z socjopatią w czystym wydaniu bo inaczej już tego nazwać nie potrafię.

Oczywiście, wyjście w postaci zmiany szkoły istnieje zawsze ale w praktyce nie jest to ani łatwe ani proste.

Tyle, bo cokolwiek więcej napiszę będzie tylko niepotrzebnym nakręcaniem się po raz kolejny a ani mi to nie pomaga ani ulgi nie przynosi:/

 

Otagowane:  

5 Responses to Ech…

 1. kolorki pisze:

  Straszne to, co piszesz:( Z wiadomych przyczyn nie zetknęłam się nigdy z tzw „normalną szkołą”. Może i dobrze:(

 2. Kasia pisze:

  Serdecznie współczuję, u nas też niestety bagienko.

 3. dudi pisze:

  my kiedyś przenieśliśmy dziecko do nowej szkoły… szybka akcja -trzy dni, po uprzednim zbadaniu środowiska i szczerej rozmowie z nową wychowawczynią – był oczywiście stres związany z „nowym” ale po dwóch tygodniach wszystko się unormowało i z prespektywy czasu uważamy że było to dobre posunięcie… pozdrawiam!

 4. Zborsuczona Arystokratka pisze:

  Jeremiasz kolegom nie pasuje? dlaczego???

 5. k pisze:

  jestem tu zupełnie przypadkiem (po linkach)i przeczytałam tylko 1 notkę ale juz się wymądrze…po 4 latach i 3 miesiącach nagle doznałam olsnienia i z dnia na dzien przeniosłam dziecko do innej szkoły, innego miasta i w ogóle opcja dużo mniej prosta niż obecna, a jednak. od 2 tygodni śpie i funkcjonuje jak człowiek, moje dziecko też. życzę ci takiego spokoju. po prostu to zrób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS